W naszym domu rodzinnym oferujemy 4 pokoje i 1 apartament. Wszystkie w drewnie :)

Zapewniamy przyjazną atmosferę, piękne widoki i wspaniałą okolicę.

Na miejscu można wykupić śniadania, a w naszym drugim obiekcie (oddalonym o 200 m) obiadokolacje. Grill w ogrodzie jest do Państwa dyspozycji.

Na I piętrze dostępna jest mikrofala z tosterem i zestawem herbat oraz kaw.

Parking jest darmowy.

Pokoje Maria Mąka zapraszają do domowej atmosfery :)

  • POKÓJ #1: pokój czteroosobowy z dwoma osobnymi sypialniami (jedna z łóżkiem małżeńskim, druga z dwoma pojedynczymi) oraz balkonem z bezpośrednim widokiem na góry (Giewont, Tatry Wschodnie). Balkon na stronę południową. Obie sypialnie z osobnymi drzwiami. W pokojach znajdują się dwa płaskie telewizory (40 i 32 cali), stoły, lodówka, czajnik i zestaw naczyń. I piętro. W sypialni z dużym telewizorem telewizja satelitarna (nc+). W łazience mydło, płyn 2-w-1 pod prysznic (do włosów i ciała) oraz suszarka hotelowa. Dodatkowa toaleta. 36 m2.

  • APARTAMENT #2: apartament składający się z dwóch pomieszczeń (części wypoczynkowej oraz sypialnej) z łóżkiem małżeńskim, a w salonie z łóżkiem pojedynczym oraz rozkładaną kanapą. Sypialnia i pokój oddzielone przesuwanymi drzwiami. Balkon z bezpośrednim widokiem na góry (Orla Perć). Balkon wychodzi na stronę wschodnią. W pokoju znajduje się duży płaski telewizor (40 cali) z telewizją satelitarną (nc+), stół, lodówka, czajnik i zestaw naczyń. I piętro. W łazience mydło, płyn 2-w-1 pod prysznic (do włosów i ciała) oraz suszarka hotelowa. 38 m2.

  • POKÓJ #3: pokój dwuosobowy z łóżkiem małżeńskim. Balkon z bezpośrednim widokiem na góry (Giewont, Kasprowy Wierch). Balkon wychodzi na stronę południową. W pokoju znajduje się płaski telewizor (32 cale) z telewizją satelitarną (nc+), stół, lodówka, czajnik i zestaw naczyń. II piętro. W łazience mydło, płyn 2-w-1 pod prysznic (do włosów i ciała) oraz suszarka hotelowa. 21 m2.

  • POKÓJ #4: pokój z łóżkiem małżeńskim oraz rozkładaną kanapą. W pokoju znajduje się duży płaski telewizor (40 cali), stół, lodówka, czajnik i zestaw naczyń. II piętro. Okno na wschodnią stronę, z okna widok na góry (na część szczytów Orlej Perci). W łazience mydło, płyn 2-w-1 pod prysznic (do włosów i ciała) oraz suszarka hotelowa. 25 m2.

  • POKÓJ #5: pokój trzyosobowy z łóżkiem małżeńskim, dodatkowym łóżkiem pojedynczym oraz kanapą. Balkon z bezpośrednim widokiem na góry (m.in. Kasprowy Wierch, Giewont i Nosal). Balkon wychodzi na stronę zachodnią. W pokoju znajduje się duży płaski telewizor (40 cali) z telewizją satelitarną (nc+), stół, lodówka, czajnik i zestaw naczyń. II piętro. W łazience mydło, płyn 2-w-1 pod prysznic (do włosów i ciała) oraz suszarka hotelowa. 32 m2.

Pokoje Maria Mąka, dokładny opis dostępnych pokoi:

 

 

Pokoje Maria Mąka

Pokoje Maria Mąka, udogodnienia:

► prywatne łazienki                      ► ręczniki

► telewizory LCD                            ► bezpłatne kosmetyki

► czajniki i lodówki                         ► pościel

► darmowe Wi-Fi                            ► środki czystości

► telewizja satelitarna                  ► darmowy parking
(poza pokojem #4)     

► ogród                                                  ► grill                

► suszarki do włosów                     

► stoły                                 

► papier toaletowy                         

► żel antybakteryjny                                              

► żelazko       

► śniadania