► suszarki do włosów

► stoły

► papier toaletowy

► żel antybakteryjny

► żelazko

► śniadania          

► ręczniki

► bezpłatne kosmetyki

► pościel

► środki czystości

► darmowy parking
   
► grill                

► prywatne łazienki

► telewizory LCD

► czajniki i lodówki

► darmowe Wi-Fi

► telewizja satelitarna
(poza pokojem #4)     

► ogród          

Pokoje Maria Mąka, udogodnienia:

Pokoje Maria Mąka

Pokoje Maria Mąka, dokładny opis dostępnych pokoi:

 

 

  • POKÓJ #5: pokój trzyosobowy z łóżkiem małżeńskim, dodatkowym łóżkiem pojedynczym oraz kanapą. Balkon z bezpośrednim widokiem na góry (m.in. Kasprowy Wierch, Giewont i Nosal). Balkon wychodzi na stronę zachodnią. W pokoju znajduje się duży płaski telewizor (40 cali) z telewizją satelitarną (nc+), stół, lodówka, czajnik i zestaw naczyń. II piętro. W łazience mydło, płyn 2-w-1 pod prysznic (do włosów i ciała) oraz suszarka hotelowa. 32 m2.

  • POKÓJ #4: pokój z łóżkiem małżeńskim oraz rozkładaną kanapą. W pokoju znajduje się duży płaski telewizor (40 cali), stół, lodówka, czajnik i zestaw naczyń. II piętro. Okno na wschodnią stronę, z okna widok na góry (na część szczytów Orlej Perci). W łazience mydło, płyn 2-w-1 pod prysznic (do włosów i ciała) oraz suszarka hotelowa. 25 m2.

  • POKÓJ #3: pokój dwuosobowy z łóżkiem małżeńskim. Balkon z bezpośrednim widokiem na góry (Giewont, Kasprowy Wierch). Balkon wychodzi na stronę południową. W pokoju znajduje się płaski telewizor (32 cale) z telewizją satelitarną (nc+), stół, lodówka, czajnik i zestaw naczyń. II piętro. W łazience mydło, płyn 2-w-1 pod prysznic (do włosów i ciała) oraz suszarka hotelowa. 21 m2.

  • APARTAMENT #2: apartament składający się z dwóch pomieszczeń (części wypoczynkowej oraz sypialnej) z łóżkiem małżeńskim, a w salonie z łóżkiem pojedynczym oraz rozkładaną kanapą. Sypialnia i pokój oddzielone przesuwanymi drzwiami. Balkon z bezpośrednim widokiem na góry (Orla Perć). Balkon wychodzi na stronę wschodnią. W pokoju znajduje się duży płaski telewizor (40 cali) z telewizją satelitarną (nc+), stół, lodówka, czajnik i zestaw naczyń. I piętro. W łazience mydło, płyn 2-w-1 pod prysznic (do włosów i ciała) oraz suszarka hotelowa. 38 m2.

  • POKÓJ #1: pokój czteroosobowy z dwoma osobnymi sypialniami (jedna z łóżkiem małżeńskim, druga z dwoma pojedynczymi) oraz balkonem z bezpośrednim widokiem na góry (Giewont, Tatry Wschodnie). Balkon na stronę południową. Obie sypialnie z osobnymi drzwiami. W pokojach znajdują się dwa płaskie telewizory (40 i 32 cali), stoły, lodówka, czajnik i zestaw naczyń. I piętro. W sypialni z dużym telewizorem telewizja satelitarna (nc+). W łazience mydło, płyn 2-w-1 pod prysznic (do włosów i ciała) oraz suszarka hotelowa. Dodatkowa toaleta. 36 m2.

W naszym domu rodzinnym oferujemy 4 pokoje i 1 apartament. Wszystkie w drewnie :)

Zapewniamy przyjazną atmosferę, piękne widoki i wspaniałą okolicę.

Na miejscu można wykupić śniadania, a w naszym drugim obiekcie (oddalonym o 200 m) obiadokolacje. Grill w ogrodzie jest do Państwa dyspozycji. Na I piętrze dostępna jest mikrofala z tosterem i zestawem herbat oraz kaw.

Parking jest darmowy. WiFi (światłowód) również.

Odległość do Krupówek to 3 km, a do Kuźnic (gdzie startuje wiele szlaków) to 3,5 km. Dla ułatwienia tuż pod naszym domem znajduje się przystanek autobusowy :)

Pokoje Maria Mąka zapraszają do domowej atmosfery :)